مته گردبر

3 نکته مهم در خصوص قیمت مته گرد بر دریل مگنتی

3 نکته مهم در خصوص قیمت مته گرد بر دریل مگنتی

3 نکته در خصوص قیمت مته گرد بر دریل مگنتی

قیمت مته گرد بر دریل مگنتی نسبت به گردبرهای معمولی بالاتر است. علت این تفاوت فاحش قیمتی در چیست؟ در این مقاله نکاتی را در خصوص این اختلاف قیمت بیان نموده ایم.

نکته اول: علت بالا بودن قیمت مته گرد بر دریل مگنتی، کیفیت بالای این مته می باشد

علت قیمت بالای مته گردبر دریل مگنتی را در کیفیت آن جستجو نمایید. مته هایی که دارای کیفیت بالاتری می باشند، عمر بیشتری نیز دارند. ضمن اینکه علاوه بر عمر بیشتر، برش های با کیفیت تری هم ایجاد می نمایند. لذا سرمایه گذاری روی مته مرغوب تر به نتیجه مطلوب تر در انجام پروژه می انجامد.

نکته دوم: سرعت بالای سوراخکاری، قیمت بالای این مته را پوشش می دهد

مته های گردبر دریل مگنت سرعت سوراخکاری بالاتری نسبت به مته های معمولی دارند. بنابراین پروژه ای که در آن از دریل مگنتی استفاده می شود زودتر از پروژه با دریل معمولی به پایان می رسد. لذا می توانید با پرداخت بیشتر جهت مته گردبر، زمان بیشتری را برای انجام پروژه تان بخرید.

نکته سوم: قیمت مته گردبر دریل مگنتی تولید شده توسط برندهای مشهور، کمی بالاتر از دیگر تولید کنندگان می باشد

در صورت خرید برندهای مشهور تولید کننده مته دریل مگنتی، بخشی از پولتان را جهت نام برند پرداخت می نمایید. به عنوان نمونه قیمت مته گردبر دریل مگنتی گرولن نسبت به برند گمنام چینی بالاتر است. با این حال چنین اقدامی شدیدا توصیه می گردد. به این علت که ممکن است برند گمنام در طول مراحل ساخت، استانداردهای لازم را رعایت نکرده باشد.

در صورتی که علت شهرت برندهایی نظیر گرولن، توجه ویژه به استانداردهای لازم است. این برندها از این مسیر اعتماد مشتریان را جلب نموده اند.

 

برای آشنایی بیشتر با مشخصات مته‌های گردبر دریل مگنت، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.