مته ته کونیک

معرفی مته کونیک آلمانی

german conical bottom drill

معرفی مته کونیک آلمانی

مقدمه

قطعات و تجهیزات بسیار متنوعی را برای استفاده در صنایع فلزی می توان در اختیار داشته و به خوبی از آن ها استفاده کرد. مته ها را می توان به عنوان محصولاتی بسیار جذاب و کاربردی در نظر داشت که برای استفاده در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. می توان از این تجهیزات برای براده برداری از سطح فلزات مختلف استفاده کرد. هرچه کیفیت در این محصولات بالاتر باشد می توان راحت تر و سریع تر براده برداری را انجام داد. از مهم ترین ویژگی های موجود در این تجهیزات می توان به بازدهی بالا اشاره کرد.

مته کونیک آلمانی را می توان به عنوان یکی از مدل های بسیار کاربردی در نظر داشته و به خوبی از آن ها استفاده کرد. این محصولات برای استفاده در صنایع متنوعی مناسب می باشند. می توان با توجه به ساختار کلی این تجهیزات ویژگی های بسیار زیادی را بیان کرد. مته های کونیک برای استفاده در زمینه های مختلف و متنوعی مناسب هستند. می توان این نوع مته ها را بر روی انواع دریل های الکتریکی نصب کرده و بهترین سوراخ کاری را نیز انجام داد.

 

مته کونیک آلمانی

مته های کونیک را می توان به توجه به قابلیت های بسیار زیادی که در نصب دارند مورد استفاده قرار داد. این تجهیزات در سایز های بسیار زیادی تولید شده و می توانند برای کاربرد های مختلف مناسب باشند. مته کونیک آلمانی را می توان به عنوان یکی از مدل های بسیار با کیفیت در نظر داشته و به خوبی از آن ها استفاده کرد. استفاده گسترده از این تجهیزات باعث شده است تا بتوان بهترین دقت در سوراخ کاری را مشاهده کرد. یکی از مهم ترین شاخص های موجود در این محصولات که باید به آن توجه داشته باشید ارتفاع های مختلف می باشد. این محصولات بر روی دریل های مختلف از جمله نمونه های مگنتی نیز نصب می شوند. می توان به راحتی از آن ها و در قیمت های بسیار عالی استفاده کرد.

مته کونیک آلمانی

 

برای آشنایی بیشنر با مته ته کونیک، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.